Gwarancje

Od wielu lat Klubowicze chwalą sobie sposób wypoczynku klubowego nad wyjazdami z Biurami Podróży. Wiele osób nie korzystających dotychczas z takiej formy wypoczynku zastanawia się jaka jest przewaga takiego sposobu organizacji wakacji nad zorganizowaną, grupową formą wyjazdową proponowaną przez Biura Podróży.

Gwarancja wczesnej rezerwacji

Korzystając z Biur Podróży można dokonywać wyboru swoich wakacji wyłącznie spośród bieżącej oferty, przygotowanej tylko na dany sezon. W praktyce oznacza to, iż nie ma możliwości zaplanowania wakacji z dużym wyprzedzeniem. Członkostwo klubowe pozwala na planowanie wakacji nawet z rocznym wyprzedzeniem.

Gwarancja powrotu

Tylko członkostwo klubowe pozwala na spokojny wyjazd z gwarancją powrotu do kraju zgodnie z planem. W przypadku wakacji klubowych nie ma ryzyka wcześniejszego zakończenia wakacji z powodu upadłości Biura Podróży. Klub nie upadnie, gdyż posiada gwarantów w postaci Powierników.

Wystawienie potwierdzenia rezerwacji pobytu jest równoznaczne z jej opłaceniem w Klubie, ośrodku lub sieci wymiany. Wystawienie biletów lotniczych jest równoznaczne z ich opłaceniem w linii lotniczej.

Każdy Klubowicz posiadający dokumenty podróżne zaopatrzony zostaje we wszelkie dane kontaktowe do ośrodka wakacyjnego lub do linii lotniczej Oznacza to, iż w momencie wystawienia dokumentów ma prawo skontaktować się z ośrodkiem wakacyjnym lub linią lotniczą celem sprawdzenia i potwierdzenia swojej rezerwacji na Liście Gości obiektu lub też na Liście Pasażerów.

W przypadku rezerwacji z Biurem Podróży otrzymuje się jedynie wewnętrzny dokument rezerwacyjny lub Umowę, która uprawnia jedynie do kontaktu z wystawcą dokumentu, czyli Biurem Podróży. Taka realizacja wakacyjna jest niemożliwa.

Gwarancja realizacji świadczeń

Wyjazdy z Biur Podróży nader często obejmują zakwaterowanie w nieistniejących hotelach. Nazwy Hoteli są często przeinaczane celowo, aby Klient nie mógł zlokalizować właściwego obiektu, do którego się wybiera.

W przypadku ofert klubowych, Klient zawsze otrzymuje pełną nazwę obiektu, do którego wyjeżdża, a nawet link do strony internetowej obiektu z kompletnymi danymi teleadresowymi do potwierdzenia w Hotelu, ani u przewoźnika lotniczego.

Gwarancja indywidualnej opieki rezerwacyjnej

Korzystając z Biur podróży w ramach jednego wyjazdu są Państwo obsługiwani przez kilka różnych osób, dla których są Państwo jedynie kolejnym, bezosobowym Klientem. Obsługa realizowana jest z reguły poprzez infolinię, która jest albo skomplikowana w obsłudze, albo niedostępna, albo wymaga ogromnej cierpliwości w oczekiwaniu na połączenie.

Przy członkostwie Klubowym otrzymują Państwo własnego Opiekuna na cały okres trwania Umowy. Indywidualny opiekun zajmuje się każdym Państwa zamówieniem rezerwacyjnym, zna Państwa upodobania i preferencje wakacyjne. Posiadają Państwo bezpośrednie kontakty telefoniczne do swojego Opiekuna Rezerwacyjnego.

Gwarancja wyboru świadczeń

Korzystając z Biur Podróży można skorzystać jedynie z gotowej imprezy turystycznej, która w swej cenie zawiera kilka świadczeń (np. zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie, transport, ubezpieczenie). Gotowa oferta Biura Podróży nie pozwala na rezygnację z oferowanych świadczeń i pomniejszenie kosztów, nie pozwala również na poszerzenie oferty, jeśli katalog ofert tego nie przewiduje.

Wakacje Klubowe są konstruowane indywidualnie, tzn. że każdy Klubowicz sam decyduje, z jakich elementów ma się składać oferta. Czy chce korzystać z wyżywienia, czy chce lecieć linią regularną, czy czarterem. Oznacza to iż Klubowicze płacą tylko za to z czego faktycznie korzystają i co jest im potrzebne na wakacjach.

Gwarancja wygody i komfortu

Klubowicze zawsze otrzymują zakwaterowanie w apartamentach, które dają większy komfort, wygodę i poczucie niezależności. Klubowicze decydują o wielkości swojego apartamentu od apartamentu typu studio aż po apartament z 3 sypialniami dla maksymalnie 8 osób.

Gwarancja elitarności

Przy wyjazdach z Biurami Podróży nigdy nie mają Państwo gwarancji, jakimi osobami będą Państwo otoczeni w wybranym hotelu.
Po przyjeździe na miejsce do hotelu może się okazać, iż 90% gości stanowią osoby różniące się sposobem spędzania wakacji i wolnego czasu, które zepsują Państwu wakacje.

W przypadku wypoczynku w ośrodku klubowym, mają Państwo pewność, iż inne osoby zakwaterowane w obiekcie to wyłącznie Klubowicze lubiący wypoczynek na podobnym poziomie jak Państwo. Nie ma zatem ryzyka spotkania osób, które nie uszanują Państwa prywatności.

Gwarancja różnorodności

Biura Podróży oferują z reguły bardzo wąski katalog miejsc wakacyjnych, ograniczając wybór do kilku lub najwyżej kilkunastu kierunków świata. Członkostwo Klubowe daje dostęp do rezerwacji na całym świecie, w ponad 120 krajach, na 5 kontynentach.

Możliwość przenoszenia

Członkowie Klubu mają prawo do decydowania, kto skorzysta z ich wakacji. Wielu Klubowiczów przeznacza swoje wakacje do ich realizacji przez swoich pracowników lub przyjaciół, czy rodzinę.

Gwarancja oszczędności

Członkowie Klubu korzystają ze specjalnych warunków cenowych, a łączne koszty wakacyjne są dla nich zawsze niższe niż dla osób nie zrzeszonych w Klubie. Większość członkostw długoterminowych posiada również prawo do zbywalności oraz dziedziczenia.

gwarancja