Rodzaje apartamentów

Klubowicze dokonują wyboru wielkości i typu apartamentu w zależności od swoich upodobań wakacyjnych, a także liczebności swojej rodziny. Często również korzystają z możliwości zabrania na wakacje swoich znajomych i przyjaciół, aby pokazać im w jaki sposób można wypoczywać. Poniżej prezentujemy najczęściej spotykane rodzaje apartamentów dostępnych w obiektach.

Apartament typu Studio (T-0)

Studio to apartament o powierzchni ok. 30 m. kw., przeznaczony dla 2 os. Jest to z reguły jednopokojowy apartament z aneksem kuchennym i balkonem lub tarasem. W pokoju dziennym znaleźć można zarówno komfortowo wydzieloną część sypialną, jak i część wypoczynkową. Do pokoju przylega również wygodny i w pełni wyposażony aneks kuchenny pozwalający przygotować posiłki i przekąski. Każde studio posiada również niewielki hall wejściowy oraz łazienkę z toaletą.

apartament1

Apartament z 1 sypialnią (T-1)

Jest to apartament o powierzchni ok. 45 m. kw., dwupokojowy przeznaczony dla rodziny składającej się maksymalnie z 4 osób. Osobna sypialnia jest idealna dla pary lub małżeństwa, zaś pokój dzienny posiada komfortowo wydzieloną część sypialną dla dwóch dodatkowych osób oraz niekolidującą część wypoczynkową. Do pokoju przylega również wygodnyi w pełni wyposażony aneks kuchenny pozwalający przygotować posiłki i przekąski. Każdy apartament posiada również niewielki hall wejściowy oraz łazienkę z toaletą.

apartament2

Apartament z 2 sypialniami (T-2)

Jest to apartament o powierzchni ok. 65 m. kw., trzypokojowy przeznaczony dla rodziny lub grupy osób składających się maksymalnie z 6 osób. Główna sypialnia jest typową sypialnią dwuosobową idealną dla pary lub małżeństwa, zaś druga sypialnia może być dodatkową sypialnią dla drugiej pary lub stanowić sypialnię dziecięcą. Pokój dzienny posiada komfortowo wydzieloną część sypialną dla dwóch dodatkowych osób oraz niekolidującą część wypoczynkową. Do pokoju przylega również wygodny i w pełni wyposażony aneks kuchenny pozwalający przygotować posiłki i przekąski.

Każdy apartament posiada również niewielki hall wejściowy oraz jedną lub dwie łazienki z toaletami. Często spotyka się w tym modelu apartamenty rozlokowane na dwóch (Duplex) lub trzech kondygnacjach (Triplex), gdzie pierwszą kondygnację tworzy salon z aneksem kuchennym, hallem i łazienką oraz balkonem lub tarasem, drugi poziom zajmują sypialnie z dodatkową łazienką. W układzie trzykondygnacyjnym, ostatnie piętro zajmuje przestronny taras na dachu.

apartament3a

Apartament z 3 sypialniami (T-3)

Jest to apartament o powierzchni ok. czteropokojowy przeznaczony dla rodziny lub grupy osób składających się maksymalnie z 8 osób. Główna sypialnia jest typową sypialnią dwuosobową idealną dla pary lub małżeństwa, zaś druga i trzecia sypialnia mogą stanowić dodatkowe sypialnie dla osób dorosłych lub z powodzeniem stać się sypialniami dziecięcymi. Pokój dzienny posiada komfortowo wydzieloną część sypialną dla dwóch dodatkowych osób oraz niekolidującą część wypoczynkową. Do pokoju przylega również wygodny i w pełni wyposażony aneks kuchenny pozwalający przygotować posiłki i przekąski. Każdy apartament posiada również niewielki hall wejściowy oraz dwie lub trzy łazienki z toaletami. Często spotyka się w tym modelu apartamenty rozlokowane na dwóch (Duplex) lub trzech kondygnacjach (Triplex), gdzie pierwszą kondygnację tworzy salon z aneksem kuchennym, hallem i łazienką oraz balkonem lub tarasem, drugi poziom zajmują sypialnie z dodatkowymi łazienkami. W układzie trzykondygnacyjnym, ostatnie piętro zajmuje przestronny taras na dachu. Często w tym modelu apartamentu – apartament położony jest w wolnostojącej willi.

apartament4a