Afryka

Kruger Park Lodge – Republika Południowej Afryki

Park Narodowy Krugera to jedno z tych niewielu miejsc na Ziemi, gdzie można całkowicie oderwać się od codzienności i zobaczyć prawdziwe, dzikie oblicze Afryki Południowej. Miejsce to jest największym obszarowo rezerwatem przyrody w Afryce i jednocześnie drugim co do wielkości rezerwatem przyrody na świecie. Tuż nieopodal parku w 1989 r. rozpoczęto budowę 40 luksusowych willi stylizowanych na afrykańskie chaty, kryte strzechą. W 1992 r. otwarto przyległe pole golfowe. Zamierzeniem architektów było przygotowanie niezwykle wygodnego i przyjaznego ośrodka wakacyjnego, który będzie doskonałą bazą wypadową do podziwiania rezerwatu. W roku 1999 oraz 2008 obiekt ten stał się ośrodkiem wakacyjnym RCI roku.

Obecnie ośrodek został rozbudowany i posiada 230 komfortowo wyposażonych willi posiadających od jednej do czterech sypialni.

Wszystkie domy posiadają telewizję satelitarną, grill na tarasie, a także kuchnię z pełnym wyposażeniem.

Parkowa sceneria ośrodka, bujna roślinność, a także liczne zwierzęta, takie jak: impale, hipopotamy egipskie gęsi oraz małpy sprawiają, iż jest to unikatowe miejsce wakacyjne.
W ośrodku można znaleźć można 3 baseny, boisko do siatkówki, pole golfowe z turniejami odbywającymi się we środy i w soboty, restaurację, a także punkty obserwacyjne oraz kryjówki dla zwierząt. Kruger Park Lodge posiada również zaplecze konferencyjne dla grupy składającej się z maksymalnie 40 os.
Restauracja oferuje w godzinach 07.30-21.30 śniadania oraz obiady i kolacje a’ la carte a także menu bufetowe a także menu przekąskowe.

Previous Image
Next Image