Przykładowe ośrodki

W systemie wakacji Klubowych zrzeszonych jest ponad 6700 obiektów na 5 kontynentach świata, w 120 krajach. Każdy z obiektów jest bardzo precyzyjnie kwalifikowany i certyfikowany przez sieć zrzeszającą we współpracy z poszczególnymi Klubami i Sieciami. Firma zrzeszająca każdego roku dokonuje kontroli poziomu jakości obiektów wakacyjnych zarówno w zakresie wyposażenia, jak i oferowanych usług.

Obiekty Klubowe prawie zawsze mają charakter zamkniętych ośrodków wakacyjnych. Osoby nieupoważnione oraz niezrzeszone w żadnym Klubie nie mają do nich prawa wstępu. Niektóre z obiektów prowadzą również standardową działalność hotelarską, przy czym zawsze Klubowicze posiadają wydzieloną część klubową obiektu, a także specjalnie przygotowane apartamenty i usługi klubowe niedostępne dla osób z zewnątrz.

Wiele obiektów klubowych zostało zsieciowanych, czyli połączonych w grupy ośrodków opatrzonych jedną marką sieci

zrzeszających i posiadających pewne cechy wspólne (usługi, kolorystykę wnętrz i wyposażenie apartamentów).

Spośród najbardziej rozpoznawalnych sieci hotelowych oferujących również resorty klubowe wyróżnić można międzynarodowe marki, takie jak: Accor, Diamond, Disney, Four Seasons, Hard Rock, Hilton, Macdonald, Marriott, Occidental, Pestana, Ramada, Radisson SAS, Ritz-Carlton, Sheraton, Westin i wiele innych.

Każdy obiekt jest inny. W systemie klubowym są afiliowane zarówno kameralne obiekty butikowe, jak i wielohektarowe resorty, obiekty rodzinne, jak i hotele biznesowe, ośrodki położone w centrach turystycznych, dużych miastach, oraz znajdujące się w niewielkich, acz klimatycznych miasteczkach i wioskach.

Poniżej prezentujemy Państwu zaledwie kilka wybranych obiektów, które wybrali nasi długoletni Klubowicze celem prezentacji sposobu i jakości wypoczynku klubowego.


Marbella Beach Resort w Hiszpanii

Wyjeżdżając na letnie wakacje każdy chyba marzy o pięknej i romantycznej scenerii morskiego wybrzeża w promieniach zachodzącego słońca, o relaksie w kojącym cieniu palm. Wakacyjna ucieczka w nieznane dostarcza zawsze niezapomnianych przeżyć ale niesie również nowe doświadczenia i wiedzę o nowopoznanych miejscach eskapad.


Aventura Spa Palace w Riviera Maya w Meksyku

Myśląc o Pałacu każdy przywołuje przed oczami obrazy przedstawiające luksus, przepych i bogactwo. Pałacowe życie kojarzy się z czymś nad wyraz atrakcyjnym, ogromnie ciekawym i tajemniczym


Golden Palm Tree Sea Villas & Spa w Malezji

Golden Palm to niezwykły willowy obiekt położony na otwartym morzu. Każda z 392 luksusowych willi położona jest na wodzie, niespełna kilometr od wybrzeży Sepang, w cieśninie Malaka.


Kruger Park Lodge – Republika Południowej Afryki

Park Narodowy Krugera to jedno z tych niewielu miejsc na Ziemi, gdzie można całkowicie oderwać się od codzienności i zobaczyć prawdziwe, dzikie oblicze Afryki Południowej.


Wyndham Vacation Resorts Asia Pacific Port Douglas, Australia

Każdy kto chciałby zobaczyć jedyne takie miejsce na ziemi, gdzie stykają się dwa unikatowe obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO powinien odwiedzić Port Douglas w Queensland, w Australii.