Europa

Marbella Beach Resort w Hiszpanii

Wyjeżdżając na letnie wakacje każdy chyba marzy o pięknej i romantycznej scenerii morskiego wybrzeża w promieniach zachodzącego słońca, o relaksie w kojącym cieniu palm. Wakacyjna ucieczka w nieznane dostarcza zawsze niezapomnianych przeżyć ale niesie również nowe doświadczenia i wiedzę o nowopoznanych miejscach eskapad. Wyjeżdżając na wakacje z jednej strony lubimy cieszyć się eksploracją tego co nowe i nieodkryte, z drugiej zaś niezaprzeczalnie potrzebujemy też czuć się bezpiecznie i pewnie. Idealnym rozwiązaniem dla każdego byłoby połączenie z jednej strony wygody i komfortu własnego domu z malowniczym otoczeniem zgoła odmiennym od codziennego.

Marbella Beach Resort to ośrodek wakacyjny, który spełnia te funkcje doskonale. Obiekt znajduje się w sercu Costa del Sol, które jest jednym z najchętniej wybieranych przez polskich klubowiczów, regionem wakacyjnym Europy. Marbella Beach Resort jest klubową częścią ogromnej sieci hotelarskiej znanej na całym świecie pod marką Marriott. Wybierając ten obiekt Klubowicze mają zagwarantowany wypoczynek w apartamencie tak funkcjonalnym i komfortowym, iż czują się w nim jak w domu, ale otrzymują również szereg udogodnień
i dodatkowego serwisu, który sprawia iż mogą spokojnie odpoczywać.

Goście Klubowi mogą korzystać z trzech typów apartamentów od apartamentów z 1 sypialnią o metrażu 80 m.kw. przeznaczonych dla 2-4 os. do apartamentów z 3 sypialniami o łącznej powierzchni ponad 140 m.kw., które zamieszkiwać mogą rodziny lub grupy składające się maksymalnie z 8 osób. Główna sypialnia zawsze posiada duże małżeńskie łoże, a dodatkowe sypialnie mogą mieć, w zależności od potrzeby Gości, jedno duże lub dwa mniejsze łóżka.

W każdym apartamencie znajdują się marmurowe łazienki

w liczbie odpowiadającej liczbie sypialni, wyposażone w duże wanny z natryskami, a nawet jacuzzi z hydromasażemi toaletkę oraz bidet. Apartamenty posiadają kuchnie w pełni wyposażone w nowoczesne urządzenia AGD (lodówkę, zamrażarkę, mikrofalówkę, zmywarkę, kuchenkę elektryczną z piekarnikiem) oraz piękne zastawy, srebra stołowe oraz niewielką spiżarenkę. W salonie Goście posiadają miejsce jadalne, a także komplet wypoczynkowy, zestaw RTV stereo z DVD
z możliwością wypożyczenia filmów w recepcji, szybkie łącze internetowe, stację dokującą do iPoda, sejf, a także telefon z pocztą głosową. Każdy apartament posiada również własny balkon
z widokiem na przyległe ogrody.

Marbella Beach Resort obfituje również w szereg atrakcji, z których można korzystać przez cały dzień. Korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, stoły do tenisa stołowego, 2 kryte i podgrzewane baseny, baseny odkryte, brodziki dla dzieci i klub dla najmłodszych. Centrum Fitness poza codziennymi zajęciami sportowymi udostępnia szereg sprzętów treningowych oraz doświadczonych instruktorów.

Wielbicieli kuchni śródziemnomorskiej ucieszy wizyta w restauracji hotelowej El Med lub w kilku barach przekąskowych tapas, a zwolennicy amerykańskiej kuchni barowej skorzystać mogą z Charlie’s Resto Bar lub Beachside Bar and Grille.

Doskonały i łagodny klimat śródziemnomorski, bogactwo historyczne i kulturowe Andaluzji, a także luksus i komfort gwarantowany przez Marbella Beach Club z sieci Marriott, to najlepsza wakacyjna rekomendacja dla osób szukających recepty na europejski wypoczynek na najwyższym poziomie.

Previous Image
Next Image