Azja

Golden Palm Tree Sea Villas & Spa w Malezji

Czy marzyli kiedyś Państwo o wakacjach na pełnym morzu bez konieczności czarterowania jachtu bądź katamaranu lub też tłoczenia się na wielopoziomowych i przeludnionych statkach wycieczkowych?
O wypoczynku w zgodzie z naturą, w ciągłym i harmonijnym kontakcie z przyrodą, z dala od zgiełku miejskiego , ale na tyle blisko cywilizacji, iż w dowolnym momencie można zasmakować nowoczesności obcując z urokami jednego z najbardziej rozwiniętych gospodarczo, architekturalnie i technologicznie miejsc na świecie? Idealnym miejscem spełniającym te oczekiwania jest malezyjski Golden Palm Tree Sea Villas & Spa.

Golden Palm to niezwykły willowy obiekt położony na otwartym morzu. Każda z 392 luksusowych willi położona jest na wodzie, niespełna kilometr od wybrzeży Sepang, w cieśninie Malaka. Wille łączą się ze sobą tworząc niezwykłą palmę, która z jednej strony pozostaje w symbiozie z otaczającą go przyrodą, z drugiej zaś zapewnia ekskluzywny wypoczynek klubowy. Kompleks oddaje do

dyspozycji gości basen, fitness, bibliotekę, salę telewizyjną a także restauracje,bary, butiki oraz gabinety Spa wraz z sauną parową. Każda willa to wzór idealnego połączenia tradycji z nowoczesnością. Naturalne techniki budowlane i ekologiczne materiały, takie jak drewno i trawy, z których wyplecione zostały dachy metodą alang-alang, znaną od wieków w całej Indonezji i Malezji, doskonale się komponują z bogatym i awangardowym wyposażeniem wewnętrznym. Goście klubowi korzystają z willi o powierzchni od 50 do 230 m.kw. przeznaczonych dla 2-4 os. Każdy z domów na wodzie stanowi klimatyzowany apartament wyposażony w duże łoże małżeńskie, wygodny zestaw wypoczynkowy, duży telewizor z dostępem do TV satelitarnej, telefon z pocztą głosową, dostęp do szerokopasmowego internetu, DVD, jacuzzi i saunę, a także wyposażony mini-bar oraz kącik kawowy. Z prywatnych tarasów rozciąga się przepiękny widok na morze i tropikalne wybrzeże, z pomostów można doświadczyć niecodziennych wrażeń podczas nurkowania i wielu innych sportów wodnych.

Previous Image
Next Image