Kim jesteśmy

Prawie 20 lat temu – gdy w Polsce dopiero uczyliśmy się co znaczy HB i All Inclusive – powstało Holiday Travel Center Sp. z o.o. będące pierwszą firmą oferującą wakacje w wieloletnim systemie klubowym.Arkadiusz Olszowy, założyciel i Prezes HTC, przez 10 lat mieszkał w Niemczech, gdzie miał okazje poznać system wakacji timesharingowych. Uznał, że dla polskich klientów gwarancja standardu oferowana przez ośrodki zrzeszone w światowych sieciach, będzie kluczowa przy podejmowaniu decyzji o zakupie wakacji.

Holiday Travel Center Sp. z o.o. od samego początku dbało o to, by swoim klientom oferować produkty wakacyjne najlepszej jakości.

Na początku swojej działalności HTC podjęło współpracę z Dream Vacation Club – hiszpańskim klubem wakacyjnym. Klienci, którzy wtedy zakupili produkt obsługiwani są przez nas do dzisiaj. Często obsługujemy już kolejne pokolenie tych klubowiczów.

Po zakończeniu sprzedaży oferty Dream Vacation Club, HTC zaczęło oferować apartamenty wakacyjne w austriackim zamku Schloss Grubhof. Ten przepiękny, historyczny obiekt cieszył się wielkim powodzeniem wśród wielbicieli narciarstwa i odpoczynku w prawdziwym zamku. Obecnie około 100 rodzin korzysta regularnie za naszym pośrednictwem z oferty Schloss Grubhoff.

Kolejnym oferowanym przez nas produktem był również hiszpański klub – Klub Atlas, który zaoferował naszym klientom uczestnictwo w sieci RCI, co było wtedy pionierskim rozwiązaniem na polskim rynku. Byli również prekursorami krótkoterminowych (pięcioletnich) produktów klubowych, które jednak nie były sprzedawane w tym czasie na terenie Polski. Do dziś obsługujemy około 500 rodzin z Klubu Atlas.

hutchinson-logoatlas-logo

Nawiązana przy okazji Klubu Atlas współpraca z RCI została utrzymana. Obecnie każdy nasz klient ma możliwość korzystania z oferty największej sieci wymiany wakacyjnej.

W roku 2004 rozpoczęliśmy współpracę z jednym z największych europejskich klubów – Club La Costa. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w Hiszpanii oraz mieli okazję zwiedzić kluczowe ośrodki CLC znajdujące się na Costa del Sol.

HTC wprowadziły przy współpracy z CLC na polski rynek dwa produkty: Discovery Club Plus (produkt na okres niecałych trzech lat) oraz Destination Club – czyli produkt wieloletni. Taka oferta dawała naszym klientom większy wybór przy zakupie wakacyjnym.

Dla tych, którzy nie byli pewni czy oferta CLC spełni ich oczekiwania przeznaczony był produkt czasowo krótszy. Klienci natomiast, którzy podczas swoich wojaży zetknęli się już z jakością Club La Costa, bez wahania wybierali ofertę długoterminową. Współpraca z Club La Costa trwała ponad dwa lata i od tego czasu obsługujemy ponad 700 rodzin, które zakupiły produkty CLC.

footer_corplogoRCI

Gdy kończyliśmy sprzedaż produktów CLC nawiązaliśmy współpracę z angielskim VIVA Club, który również zaoferował polskim klientom, dzięki naszemu pośrednictwu, dwa produkty wakacyjne: krótko i długoterminowy. Taka oferta ponownie została przyjęta ciepło przez naszych klientów.

Przez ponad 6 lat współpracy z VIVA Club przyłączyliśmy do klubu ponad tysiąc polskich rodzin.

Jednocześnie nasi klienci zgłaszali do nas zapotrzebowanie na spędzanie wakacji w Polsce, ale w standardzie do którego ich przyzwyczailiśmy.

Golden Vacation Club ze swoją ofertą odpowiedział na te potrzeby oferując klubowiczom odpoczynek w luksusowych apartamentach w zimowej stolicy Polski, Zakopanem. Dzięki połączeniu z siecią DAE w apartamentach GVC spędzają czas nie tylko Polacy, ale turyści z całego świata, nawet z najdalszych jego zakątków.

vivagvcdae

Działamy prawie 20 lat i w tym czasie zmienialiśmy świadomość Polaków – jak mogą wyglądać prawdziwe wakacje: w wygodnym apartamencie, w komfortowym ośrodku, wśród osób ceniących ten sam standard życia. Z naszego doświadczenia skorzystały już tysiące rodzin i firm. Wierzymy, że kolejni nasi klienci będą równie zadowoleni jak dotychczasowi.